Wil jij aan de slag als Energieprestatie-adviseur? Dan stap je in een vakgebied vol kansen én verantwoordelijkheid. Of je nu woningen of utiliteitsgebouwen wilt keuren: er zijn verschillende soorten EP-adviseurs, elk met een eigen specialisatie en diploma. Ontdek welk traject bij jou past en zet de stap naar een toekomstbestendige carrière in duurzaamheid.
Er zijn energielabels voor woningbouw en voor utiliteitsbouw en je kunt basis- of detail adviseur worden.
Wanneer je nog geen relevante ervaring hebt om EP-berekeningen te maken en om te gaan met de EP-software, adviseren wij je om te beginnen met de vijfdaagse cursus woningbouw basis:
Energielabels registreren bij EP-Online? Na het behalen van je diploma kun je je bij ons aanmelden als partner van BuildingLabel.
Wil je je vakbekwaamheid uitbreiden of gelijk starten met het opnemen van bedrijfsgebouwen? Kijk dan naar ons cursusaanbod voor de overige mogelijkheden.
Heb je na het bekijken van deze pagina's nog vragen, neem dan gerust contact met ons op. We helpen je graag verder.